Zápas - mládež 20.10.2016
Autor: Martin Stříbrný

Junior Dufek sestřelil čtyřmi body Karlovy Vary

K a r l o v y V a r y - Litvínovští junioři odehráli náročné utkání na ledě Karlových Varů. V utkání plném zvratů nakonec zvítězili 5:3 a vezou tři důležité body. V utkání zářil Jan Dufek, a to když zaznamenal skvělé čtyři kanadské body!
20.10.2016
3:5
1:0, 1:3, 1:2

Karlovy Vary

Kuchař – Pajk, T. Brabec, Vodička "A", V. Brabec, Beer, Vápeník, Pátek – Davídek, Janata "C", Šála, Čejka, Procházka "A", Hauzr, Hendrych, Kovář, Kurfürst, Horký, Pastyřík

Chour – Březák "C", Brejžek, Macháč, Franc "A", D. Havlík, Kučera, Dvořák – Drašar, Horák, Dufek, Fencl, Jícha, Bečvář, Schmidmayer, Bárdoš, Chmelař "A", Pecka
Branky a nahrávky: 13. Pajk (Davídek, Šála), 25. Šála (Davídek, Janata), 58. Procházka (Davídek, Vápeník) – 21. Fencl (Dufek), 32. Dufek (Chmelař, Březák), 35. Bárdoš (Dufek, Franc), 49. Dufek (Drašar), 60. Bečvář (Bárdoš). Rozhodčí: Kostourek – Gerát, Fiala. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 91. Střely na branku: 26:44. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:5.