Zápas - mládež 26.11.2016
Autor: Martin Stříbrný

Sparťani ubránili svou tvrz, junioři jedou z Prahy bez bodů

P r a h a - Litvínovští junioři se představili na horké půdě pražské Sparty. V první polovině utkání bohužel nabrali velkou brankovou ztrátu, na kterou nedokázali zareagovat, a nakonec jedou z Prahy bez bodů po porážce 1:4. Jedinou branku Litvínova v utkání vstřelil Jan Bečvář.
26.11.2016
4:1
1:0, 3:0, 0:1

Sparta

Wolf (Hofmann) – Jandus M. (A), Janda, Eliáš, Mrkvička, Jeřábek, Vandas, Sedliský, Kafka, Kern, Jandus T. (C), Svoboda, Seniov, Kulda (A), Pejchal, Chlouba, Krátký, Dubský, Wojnar.

Chour (Havlík Š.) – Macháč, Franc (A), Havlík D., Březák (C), Brzek, Dvořák, Kučera, Schmidmayer, Drašar, Bečvář, Vébr, Bárdoš, Fencl, Pecka, Horák, Jícha.
Branky a nahrávky: 11. Jeřábek (Janda, Kern), 26. M. (Svoboda), 34. Kulda (T., Chlouba), 34. Svoboda (Kern, Jeřábek) – 44. Bečvář (Fencl). Rozhodčí: Bejček – Komárek, Klouček. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 188. Střely na branku: 33:31. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 6:3.