Zápas - mládež 08.10.2016
Autor: Martin Stříbrný

Starší dorostenci propadli na Kladně a vysoko prohráli

K l a d n o - Litvínovští starší dorostenci zajížděli k dalšímu utkání na Kladno, kde se střetli s místními Rytíři. Po včerejší výhře si pomýšleli na body, tyto myšlenky je nakonec ale velmi rychle přešli, když už po první třetině prohrávali 0:3. Nakonec z toho byl debakl 2:8.
12. kolo, 8.10.2016
8:2
3:0, 3:2, 2:0

Kladno

Altrichter (Jiroušek) – Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller – Penc, Březina, Svoboda, Stůj, Kovacs, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Kouba.

Kožnar (Pejsar) – Žižka, Havlík, Bártek, Myšák, Černohorský, Jurka – Jouza, Ineman, Bartoš, Nídl, Vopat, Arnold, Dufek, Kordule, Svoboda, Pavlíček, Pech.
Branky a nahrávky: 2. Bláha (Bláha, Jelínek), 11. Svoboda (Haspeklo), 20. Filip (Zich, Veber), 23. Filip (Bláha), 24. Svoboda (Rendla), 40. Penc (Husarik), 51. Bláha (Bláha, Březina), 55. Penc (Husarik) – 35. Nídl (Vopat, Myšák), 37. Jurka (Nídl, Vopat). Rozhodčí: Velčovský – Štofa, Beneš. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 65. Střely na branku: 44:39 (19:8, 16:16, 9:15).