3:2, 4:0, 2:1

Pardubice

Hašek – Šeda, Kolář II, Kočí, Čáslava, Nakládal, Havíř, Richter, Mocek – Cetkovský, Špirko, Somík – Sýkora, Divíšek, Pivko – Kolář I, Koukal, Starý – Klejna, Zohorna, Rákos

Franěk (34. J. Hübl) – Kubát, Kroupa, Šlégr, Švarný, Punčochář, Gureň, Skuhrovec, O. Poživil – Kubinčák, Reichel, Lukeš – Jánský, V. Hübl, Vopat – Černý, Gerhát, Trávníček – Majdan, Jenáček, Bojer
Branky a nahrávky: 13. Koukal (Starý, Zohorna), 16. Starý (Havíř, Koukal), 19. Zohorna (Starý), 24. Nakládal (Havíř, Koukal), 24. Sýkora (Pivko, Richter), 30. Zohorna (Koukal), 35. Sýkora (Richter), 55. Sýkora (Richter), 59. Pivko (Divíšek) – 2. Vopat, 17. Reichel (Lukeš, Kroupa), 59. Šlégr (Bojer, Jenáček). Rozhodčí: Hribik, Kubeš – Guth, Rittich. Vyloučení: 5:11. Využití: 3:0. Diváci: 7910. Střely na branku: 50:30. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 8:2, 8:3, 9:3. Nejlepší hráči: Petr Sýkora – Roman Vopat.

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Rozhovory - Dorost včera

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Zápasy - Junioři 15.02.2020

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.