Zápas - mládež 18.02.2017
Autor: Sabina Šťástková

Junioři padli po prodloužení s plzeňskými Indiány 1:2!

L i t v í n o v - Junioři začali utkání rychlým gólem v první minutě zápasu, když se po sedmatřiceti vteřinách prosadil domácí útočník Zdeněk Vébr. V poslední třetině ale Indiáni dokázali se svým protivníkem srovnat krok a nakonec ovládnout i následné prodloužení. Litvínoští si tak připisují v boji o play-off do tabulky alespoň jeden bod.
40. kolo, 18.2.2017
Zimní stadion Ivana Hlinky
1:2pr.
1:0, 0:0, 0:1 - 0:1

Havlík Š.(Pejsar) – Urbánek, Macháč, Franc, Havlík D., Březák, Brzek, Myšák, Dvořák – Kučera, Vébr, Bárdoš, Pecka, Horák, Jícha, Dufek, Havelka

Plzeň

Krasanovský (Kolář) – Kačena, Kaňák, Čechura, Novák, Krystl, Pokorný – Kantner, Stráský, Hanzlík, Kodýtek, Vavřička, Pour, Chalupa, Roubal J., Vracovský, Roubal D., Eret, Rubner
Branky a nahrávky: 1. Vébr (Kučera) – 50. Krystl, 63. Eret (Kaňák, Vracovský) Rozhodčí: Místecký - Komárek, Ondráček Vyloučení: 4:2 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 90 Střely na branku: 28:45 Průběh utkání: 1:0, 0:0, 0:1 - 0:1