Zápas - mládež 25.02.2017
Autor: Martin Stříbrný

JUN: Litvínov nezvládl v Jihlavě závěr utkání a play-off mu utíká

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
J i h l a v a - Litvínovští junioři odehráli téměř zápas sezony na ledě jihlavské Dukly. V souboji o play-off o body skoro nejcennější nezvládli úplný závěr utkání a po porážce 2:3 se jim příčky play-off hodně vzdálily.
42. kolo, 25.2.2017
3:2
0:0, 1:1, 2:1

Jihlava

Brož – Váňa, Pospíchal, Hrabaň, Pražák, Huňáček, Kadlec – Maštera, Heinrich, Čermák – Kraučuk, Mejzlík, Peschout – Ondráček, Adam, Geier

Litvínov

Š. Havlík – Machač, Březák, Urbánek, Franc, D. Havlík, Myšák, Dvořák – Kučera, Jícha, Vébr – Dufek, Horák, Havelka – Brzek, Bárdoš, Pecka
Branky a nahrávky: 38. Maštera (Čermák, Pospíchal), 56. Maštera (Čermák, Váňa), 59. Pospíchal (Heinrich, Maštera) – 34. Havelka (Myšák, Dufek), 58. Dufek (Franc, Myšák). Rozhodčí: Honza – Klouda, Urubčík. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 41:31. Diváci: 67. Střely na branku: 41:31. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Připravujeme...

Ohlasy

Jihlava
Viktor Ujčík (HC Dukla Jihlava): Dívali jsme se teď na tabulku a play-off ještě úplně jisté nemáme. Rozhodnuté to stoprocentně není, ale udělali jsme další velký krok k cestě do vyřazovacích bojů. Bylo už vidět, že kluci toho měli plné zuby a klobouk dolů před jejich výkonem. Včera jsme dohrávali proti Chomutovu na pár lidí, dneska to samé. Když jsme dostali před koncem gól na 2:2, tak jsme nebyli moc optimisticky naladění. Ale vzápětí jsme dokázali soupeři vstřelit branku zpátky a tohle většinou dokáží velké týmy, takže jsme si výhru asi zasloužili.
Litvínov
Robert Reichel (HC Litvínov): Prohráli jsme, protože jsme udělali více chyb a Jihlava toho využila. Nevím, co bych k utkání více řekl.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Šimon Havlík 3 38 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >