Zápas - mládež 01.03.2017
Autor: Sabina Šťástková

Junioři nedokázali porazit Zlín a budou tak bez play-off!

L i t v í n o v - Junioři odehráli zápas o naději na postup do play-off, která ovšem po dnešním zápase definitivně zhasla. Chemici potřebovali nutně porazit Zlín, aby ještě mohli pomýšlet na účast v play-off. Jenže tak se nestalo, mladí Chemici totiž na svém ledě těsným poměrem 2:3 padli a je tak jasné, že letos se ve vyřazovacích bojích neobjeví.
43. kolo, 1.3.2017
Zimní stadion Ivana Hlinky
2:3
0:1, 1:1, 1:1

Havlík (Kožnar) – Urbánek, Franc, Havlík, Březák, Brzek, Myšák – Kučera, Dufek, Vébr, Bárdoš, Fencl, Horák, Jícha, Dufek, Havelka

Zlín

Huf (Šimonů) – Dluhoš, Jenáček, Váňa, Procházka, Padrnos, Gazda, Kolařík – Kotek, Fryšara, Hefka, Miko, Václavek, Mikulec, Gago, Karafiát, Strmiska, Stiksa, Horváth
Branky a nahrávky: 40. Havelka (Březák), 52. Dufek (Jícha) – 6. Václavek (Procházka, Karafiát), 38. Strmiska (Stiksa), 51. Horváth (Gago, Mikulec) Rozhodčí: Bejček - Lhotský, Svoboda Vyloučení: 3:2 Využití: V oslabení: 0:0 Diváci: 95 Střely na branku: 53:34 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:1