Zápas - mládež 05.02.2017
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Litvínovští bojovali, na favorizovanou Spartu ani tak nestačili

L i t v í n o v - Náročné utkání odehráli litvínovští mladší dorostenci na domácím ledě proti lídrovi celé soutěže - pražské Spartě. V utkání se dlouho drželi na nejtěsnějším rozdílu, nakonec však ale Sparta odskočila a po vítězství 5:3 veze ze severu Čech další tři body.
5.2.2017
3:5
1:1, 1:2, 1:2

Zelenka (54. Kmínek) – Jonák, Baláž, Kitzberger, Najman, Miškovič, Žítek – Fišer, Bartoš, Jindra, Limanovský, Stehlík, Berka, Jouza, Beran, Kysela, Šarlinger, Myšák

Sparta

Škorpík (Švehlák) – Bureš, Truhlář, Haš, Vandirek, Najman, Kumpošt – Prymula, Pšenička, Klimo, Čermák, Barinka, Šubert, Rubeš, Slavíček, Obadal, Vitouch, Najman, Gluzman, Gurjevskij
Branky a nahrávky: 9. Myšák (Kysela, Baláž), 38. Stehlík (Jindra), 60. Myšák (Beran) – 12. Bureš (Pšenička), 26. Pšenička, 31. Haš (Barinka), 42. Pšenička, 53. Gluzman (Rubeš, Obadal). Rozhodčí: Mareš – Hynčica, Košťálová. Vyloučení: 5:10. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Průběh utkání: .