Zápas - mládež 27.10.2017
Autor: Vladislav Kollert

SDO: Litvínov si neporadil s favorizovanou Plzní a po dvanácté prohrál

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Černožlutým se opět nevedlo. Tentokrát nestačili na favorizovanou Plzeň, která si ze severu Čech odvezla všechny tři body.
27.10.2017
0:2
0:1, 0:1, 0:0

Litvínov

Pejsar (Svoboda) – Žítek, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Černohorský, Šubrt – Jouza, Jindra, Dufek, Kysela, Šarlinger, Svoboda, Arnold, Myšák, Beran, Damašek, Berka

Plzeň

Altrichter (Pilc) – Houdek, Kaňák, Novák, Kovářík, Lokajíček, Šiller, Staněk Kremláček – Čech, Adamec, Kolda, Krýner, Princl, Rohla, Kolář, Procházka, Lang, Hasman, Šeba, Mužík
Branky a nahrávky: 5. Mužík (Rohla, Novák), 33. Rohla (Mužík, Šiller) Rozhodčí: Micka – Kučera, Klouček. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 96. Střely na branku: 24:44 (7:19, 9:10, 8:15)

Starší dorost Litvínova, který se v letošní velmi trápí, přivítal na domácí půdě první Plzeň. Zatímco litvínovští mají na kontě pouhé dva body za dvě prohry v prodloužení, Plzeň vévodí skupině A se třiceti body.

V první třetině bylo ihned jasné, jak si oba celky stojí. Bojovní hráči domácích však nechtěli připustit žádný debakl a místy byli prvnímu celku tabulky vyrovnaným soupeřem. V páté minutě se prosadil velmi aktivní Mužík. Celý zápas o půl hodiny zpozdilo vysypané plexisklo, které neuneslo nápor Dufkova souboje s plzeňským Novákem.

Druhá třetina probíhala podobně, jako ta první. Domácí se snažili, ale vždy je zradila koncovka. Na druhé straně mohl vyniknout brankář Pejsar, který pochytal i téměř nemožné. Ani skvělý Pejsarův výkon však nezabránil Plzni ve zvýšení skóre, o které se postaral Adam Rohla.

Ve třetím dějství oba celky příliš zajímavých akcí nenabídly. Zápas byl dohráván v relativně poklidném tempu. Plzeň si tak odvezla další tři body, které jí upevnily první příčku v tabulce. Litvínov zůstává poslední.

1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 2 42 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež včera

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři před 2 dny

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >