Zápas - mládež 08.12.2017
Autor: Martin Stříbrný

SDO: Litvínov řádil v přesilovkách a z Havlíčkova Brodu veze tři body

H a v l í č k ů v B r o d - Litvínovští starší dorostenci odehráli skvělé utkání na ledě Havlíčkova Brodu. V zápase využili hned čtyři přesilové hry a po vítězství 9:3 si vezou všechny tři body.
8.12.2017
3:9
1:3, 1:2, 1:4

Havlíčkův Brod

Arbelovský (od 29. Nedvěd) – D. Vacík, Dvořák, Krejčí, Pejchal "A", Adam, Škareda, Horák – Křehlík, Cachnín "A", Tecl "C" – Kulhánek, Kohout, Petržilka – Dudek, Vaňous, Pokorný – Košťál, Rybáček

Pejsar (D. Svoboda) – Baláž, Žítek, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška "A", Šubrt – Šarlinger, Kovačič, Jindra, Kysela, Dufek "A", Bartoš, Damašek, Arnold, Myšák, Berka, P. Svoboda
Branky a nahrávky: 3. D. Vacík (Cachnín, Tecl), 27. Křehlík (Dvořák, Tecl), 49. Dudek (TS) – 5. Šarlinger (Kysela, Bártek), 9. Jindra (Svoboda, Dufek), 19. Liška (Jindra, Svoboda), 26. Myšák (Baláž, Berka), 29. Myšák (Baláž, Berka), 41. Dufek (Jindra, Svoboda), 47. Dufek (Svoboda, Berka), 53. Berka, 57. Kysela (Bartoš, Kitzberger). Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Marek Tichý, Tomáš Kotrba. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:4. V oslabení: . Diváci: 56. Střely na branku: 31:42 (8:15, 10:13, 13:14).