Zápas - mládež 05.01.2018
Autor: Martin Stříbrný

SDO: Litvínov doma zásluhou pětibodového Berky udolal Mladou Boleslav

L i t v í n o v - Starší dorostenci Litvínova se v pátek odpoledne střetli na domácím ledě s hokejisty Mladé Boleslavi. Ti sice Chemiky přestříleli, ovšem domácí vyučovali Bruslaře z produktivity a po výsledku 5:2 se radují ze zisku tří bodů! Velkou měrou k tomu přispěl pětibodový (3+2) útočník Litvínova Marek Berka!
5.1.2018
5:2
1:0, 1:1, 3:1

Pejsar (Svoboda D.) – Žítek, Baláž, Viedemann, Bártek, Liška, Černohorský – Kovačič, Jouza, Jindra, Dufek, Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda P., Arnold, Myšák, Berka

Ml.Boleslav

Mašek (Dusil) – Novotný, Sýkora, Dotter, Houška, Červenka, Hovorka, Imlauf, Rudolph – Zajíček, Šípek, Simon, Dobša, Novák, Moucha, Čermák, Houška, Jelínek
Branky a nahrávky: 5. Bartoš (Berka), 34. Berka (Myšák), 42. Berka (Bartoš, Myšák), 57. Berka (Pejsar), 58. Myšák (Bartoš, Berka) – 34. Dotter (Červenka, Čermák), 50. Jelínek (Dobša). Rozhodčí: Knapík – Kopáč, Tichý. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 114. Střely na branku: 22:38 (6:9, 11:14, 5:15).