Zápas - mládež 15.03.2018
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Chemici se před play-off naladili vysokou výhrou nad Spartou

L i t v í n o v - Poslední utkání před vyřazovacími boji odehráli mladší dorostenci Litvínova na domácím ledě proti pražské Spartě. Ta do Litvínova přijela s oslabenou sestavu a schytala debakl. Litvínovští se po šedesáti minutách radovali z vysokého vítězství 5:1! Hattrickem za deset minut se blýskl Jan Myšák.
15.3.2018
5:1
1:0, 1:0, 3:1

Zelenka (Čermák) – Minařík, Hocelík, Háva, Kroupa, Baláž, Mikšovič, Kadár – Leitner, Dej, Limanovský, Adámek, Stehlík, Vopat, Slavík, Kudrhalt, Kočárek, Fišer, Nikl, Myšák, Skuhrovec.

Sparta

Krbeček (Sluka) – Bláha, Zemchenkov, Ducháč, Guryevskiy, Adam – Kubánek, Adamec, Potůček, Broš, Vitouch, Tomek, Theimer, Kuracina.
Branky a nahrávky: 19. Skuhrovec, 25. Limanovský (Baláž, Myšák), 41. Myšák, 47. Myšák (Stehlík, Miškovič), 50. Myšák (Stehlík) – 43. Broš (Bláha, Adamec). Rozhodčí: Glanc – Kokrment, Sýkora. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 87. Střely na branku: 28:31 (9:10, 9:9, 10:12). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.