Zápas - mládež 01.02.2018
Autor: Martin Stříbrný

JUN: Patnáctigólová přestřelka nakonec se šťastným koncem pro Duklu

J i h l a v a - K prvnímu zápasu ve skupině "o umístění" zajížděli junioři Litvínova na led jihlavské Dukly. Už od samého začátku bylo jasné, že půjde o divoké utkání, když už v první třetině padlo pět branek. Nakonec z toho byla patnáctibranková přestřelka se šťastnějším koncem pro domácí, kteří se radují z nevídaného vítězství 8:7!
1.2.2018
8:7
3:2, 3:1, 2:4

Jihlava

Juda (Šťastný) – Pospíchal, Rašín, Krtek, Vála, Peschout, Mejzlík – Kadleček, Jindra, Adam, Vala, Heinrich, Hrbatý, Strnad, Waller, Slabý, Čermák, Norris

Havlík (Orct) – Macháč, Franc, Havlík, Dvořák, Starý – Drašar, Bečvář, Vopat, Pecka, Helt, Ineman, Krsek, Jícha, Dufek
Branky a nahrávky: 4. Kadleček (Rašín), 13. Pospíchal (Čermák, Mejzlík), 15. Kadleček (Vála), 32. Hrbatý (Adam), 33. Čermák (Norris), 36. Strnad, 46. Čermák (Mejzlík, Vala), 59. Kadleček (Jindra) – 2. Helt (Vopat), 15. Pecka (Havlík), 25. Bečvář (Havlík, Drašar), 41. Drašar (Franc), 44. Dufek, 55. Pecka (Dufek), 57. Helt (Bečvář). Rozhodčí: Čech – Roupec, Reich. Vyloučení: 1:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 54:30 (18:11, 18:10, 18:9).