Zápas - mládež 03.02.2018
Autor: Denis Havlín

JUN: Junioři zvládli zápas s Olomoucí a berou 3 body

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Junioři zabrali po prohře v Jihlavě a díky dvoubrankovému Peckovi si se zásluhou berou 3 body do tabulky o umístění. Třemi asistencemi se blýskl Helt a Vopat si připsal branku a asistenci.
3.2.2018
Zimní stadion Ivana Hlinky
4:2
0:0, 1:1, 3:1

Litvínov

Orct (Kožnar) – Macháč, Franc, Březák, M.Havlík, Dvořák, Starý – Kordule, Drašar, Bečvář, Vopat, Bárdoš, Pecka, Helt, Ineman, Krsek

Olomouc

Galuška (Ovčaři) – Szturc, Rutar, Kuchař, Spálovský, Holiš, Smutný, Jelínek – Janků, Husták, Cach, Říčka, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Pěcha, Kuba
Branky a nahrávky: . 29. Pecka (Helt), 42. Vopat (Helt, Pecka), 48. Pecka (Vopat, Helt), 49. Bečvář - 38. Husták (Hajšman, Janků), 53. Podlaha (Pěcha) Rozhodčí: . Petružálek - Goltsch, Janíček Vyloučení: . 3:2 Využití: . 0:0 V oslabení: . 0:0 Diváci: . 100 Střely na branku: . 42:25 (8:5, 9:8, 25:12)

V dnešním zápase na sebe narazily dva kluby kterým jde pouze už o umístění, ale na výkonu obou celků to nebylo vůbec znát.

.

První třetina nenabídla žádně větší šance, ale pouze vyloučení na každé straně, proto se oba týmy museli spokojit s bezbrankovou remízou.

.

Do druhé třetiny šli obě mužstva s vědomím vstřelit úvodní branku. První branka přišla ve 28. minutě po nahrávce Helta na osamoceného Pecku který skóroval poprvé v dnešním zápase. Srovnání přišlo ve 38. minutě kdy souhru hostů dokončil Husták.

Do třetí třetiny vstoupily lépe domácí hned ve 42. minutě se prosadil Vopat a dostal svůj celek do vedení. Ve 48. minutě opět zaúřadoval Pecka, který střelou z bezprostřední blízkosti vstřelil dnes už druhou branku. Hned ve 49. minutě se domácí mohli radovat ze čtvrté branky, Bečvář zachytil puk a v naprostém klidu zakončil za záda Galušky. Hostům se už pouze povedlo snížit na konečných 4:2, když se v 53. minutě prosadil Podlaha.

přát.
5.8.
čtvrtek, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Zdeněk Orct 2 23 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast...
Více >
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >