Zápas - mládež 07.03.2018
Autor: Martin Stříbrný

JUN: O nadějně rozjeté utkání přišli Chemici až ve třetí třetině

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali ve středu večer na ZS Ivana Hlinky hokejisty třineckých Ocelářů. Litvínov vstoupil do utkání velmi dobře, když už od třetí minuty vedl. Utkání se nakonec za vyrovnaného stavu rozhodovalo až ve třetí třetině, kdy ho naklonili dvěma slepenými góly na svou stranu junioři Třince.
7.3.2018
2:3
1:0, 0:1, 1:2

Havlík (Kožnar) – Urbánek, Franc, Havlík D., Havlík M., Starý – Bečvář, Vopata, Dufek O., Pecka, Jouza, Bartoš, Krsek, Jícha, Dufek J.

Třinec

Loubal (Štěpánek) – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Marguš, Adámek, Bartko – Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Puzoň, Kofroň, Przybyla, Peterek, Raška, Kalus, Papaj, Najsar, Molin
Branky a nahrávky: 3. Jícha (Havlík M.), 45. Vopata (Havlík, Dufek J.) – 25. Kakukič, 48. Radzienciak (Bartko, Kofroň), 54. Kalus (Bartko, Peterek). Rozhodčí: Kostourek – Beneš, Kotlík. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 22:42 (5:10, 12:14, 5:18).