Zápas - mládež 11.03.2018
Autor: Martin Stříbrný

SDO: Litvínovští skvělou druhou polovinou zápasu zhasli žďárské plameny

L i t v í n o v - Starší dorostenci Litvínov přivítali na svém ledě stejně staré hokejisty Žďáru nad Sázavou. Ten sice ovládl první třetinu, další dvě už ale patřili domácím Chemikům, kteří v nich utkání otočili a zvítězili vysoko 7:4! Čtyřmi body v utkání se blýskl Vojtěch Kysela!
11.3.2018
7:4
1:3, 3:1, 3:0

Pejsar (Svoboda D.) – Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek – Kovačič, Jouza, Jindra, Dufek, Bartoš, Kysela, Šarlinger, Svoboda P., Myšák, Beran, Damašek.

Žďár

Radosta (Vít) – Černohorský, Korec, Čermák, Klodner, Budín – Konečný, Dospěl, Vlk, Malenovský, Kouba, Kuluris, Mihulka, Marguš, Nagy, Vašíček.
Branky a nahrávky: 4. Jouza (Bártek, Kovačič), 23. Bartoš, 23. Kysela (Baláž, Kitzberger), 40. Kysela (Myšák), 49. Jindra (Kysela, Myšák), 54. Myšák (Viedemann, Kysela), 55. Bartoš (Jouza, Kovačič) – 1. Dospěl (Vlk, Nagy), 19. Dospěl (Vlk, Nagy), 20. Vlk (Dospěl, Černohorský), 25. Dospěl. Rozhodčí: Jan Bernat – David Holada, Lukáš Sýkora. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 96. Střely na branku: 32:33 (9:12, 14:12, 9:9).