Zápasy 08.08.2013
Autor: Redakce

Na Kladně první výhra

Preview k zápasu

Foto Reportáž
Po porážce a remíze se Slavií zapsal Litvínov první výhru v přípravě, když na Kladně dvěma góly odzbrojil Rytíře. Petr Franěk inkasoval jen jednou a měl lví podíl na vítězství týmu 2:1.
8.8.2013
ZS Kladno
1:2
0:0, 0:1, 1:1

Kladno

Chábera (41. Cikánek) – Černošek, D. Růžička, Doudera, Jankovič, L. Procházka, Kolařík, Gutwald, Jakovlevs – Tenkrát, Patera, Hořava – Treille, Dragoun, Dalecký – Kuchler, Machač, Havlíček – Pance, Pečura, Buc

Litvínov

Franěk - Pavlík, Chaloupka, Kousalík, Hora, Pavelka, Havelka, Stříteský, Zeman – Majdan, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Trávníček (C) – Černý, Pšurný, Rapáč – Jurčík, Gerhát, Smolka. Připraven Francouz
Branky a nahrávky: 47. Černošek (Hořava, Růžička) - 22. Hanzl (Martynek), 43. Jurčík (Gerhát, Smolka) Rozhodčí: Bolina, Pavlovič - Řešátko, Koželský Vyloučení: 5:7, navíc Lukeš (L) 2+10 min. Využití: 1:1 Oslabení: 0:0 Zásahy: Franěk 35
Kladno nastoupilo prakticky v nejsilnější sestavě, i s oběma olympijskými vítězi a matadory Liborem Procházkou a Paterou a včetně (staro)nové akvizice Tenkráta.

První velkou šanci si vypracoval Litvínov, také dá se říci nejkompletnější od začátku přípravného období. Trenéři nicméně dali znovu šanci mladým, a to hned čtyřem obráncům: Pavelkovi, Pavlíkovi, Horovi a Havelkovi. A navrch v útoku opět Jurčíkovi se Smolkou.

Při vyloučení Majdana ujel Pšurný, ale Cháberu nepřekonal. Domácí si vytvořili několik možností, avšak neuspěli ani ze dvou přesilovek. Litvínov měl rovněž dvě výhody.

Branky přišly až po změně stran. V nájezdu neproměnil možnost kladenský Jankovič a tak se měnilo skóre na druhé straně. Třetí přesilovku využil za Martynkovy asistence Robin Hanzl. Naopak Rytíři Horovo provinění nepotrestali. Vyloučení Chaloupky a Rapáče nabídlo domácím téměř minutu hry pět na tři, ale čisté konto gólmana Fraňka zůstalo nezměněno.

Třetí dějství zastihlo hosty při chuti. Ve 43. minutě přišla se svým vkladem pro základní sestavu formace mladíků. Gerhát se Smolkou uvolnili Jurčíka a ten se v přípravě znovu trefil, překonal střídajícího Cikánka. Navýšit stav mohl Černý.

Lukeše poslali rozhodčí po protestech ven rovnou na dvanáct minut (2+10) a ve výhodě se poprvé prosadilo Kladno, zásluhou někdejšího zadáka Vervy Černoška, 1:2. Hüblův trest už jeho spoluhráči ubránili, stejně jako závěrečný domácí tlak, umocněný power play.

Verva tak ve třetím duelu zapsala první přípravnou výhru, jejím stavebním kamenem byl výkon brankáře, nejzkušenějšího ze čtyř gólmanů v kádru. Nenastoupili Gula, Piroš, Ručinský.

3.
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
4.
13.8.
čtvrtek, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Petr Franěk 1 35 0
Související články
Zápasy 08.08.2013

Na Kladně první výhra

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež před 3 dny

Pátá třída má za sebou soustředění, podpořit je dorazil David Štich

Na přelomu prázdnin absolvovali páťáci, tak jako každoročně, letní soustředění v horském areálu Lesná. Kluci se zde společně připravovali na novou sezónu a užili si i jiných aktivit.
Více >
Mládež 04.08.2020

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary