4. třída

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. so 29.9.2018 Most  Most  Litvínov  15:13
2. so 29.9.2018 Most  Litvínov  Klášterec  18:7
4. ne 21.10.2018 Litoměřice  Litvínov  Kadaň  9:12
5. ne 21.10.2018 Litoměřice  Litvínov  Litoměřice  13:4
6. ne 4.11.2018  Litvínov  Bílina  9:10
7. ne 4.11.2018  Litvínov  Děčín  9:12
8. so 10.11.2018 Most  Most  Litvínov  3:14
9. so 10.11.2018 Most  Litvínov  Děčín  15:11
10. ne 18.11.2018  Litvínov  Chomutov  7:19
11. ne 18.11.2018  Litvínov  Louny  8:13
12. so 1.12.2018 Kadaň  Louny  Litvínov  3:18
13. so 1.12.2018 Kadaň  Kadaň  Litvínov  6:17
14. ne 9.12.2018 Most  Most  Litvínov  2:10
15. ne 9.12.2018 Most  Litvínov  Děčín  33:4
17. so 15.12.2018 Roudnice  Litvínov  Louny  5:18
16. ne 16.12.2018 Roudnice  Roudnice  Litvínov  17:5
18 so 5.1.2019 KA Kadaň, Zimní stadion  Kadaň  Litvínov  3:4
19. ne 6.1.2019 LN Louny, Zimní stadion  Louny  Litvínov  15:10
20. so 12.1.2019  Litvínov  Most  5:5
21. ne 20.1.2019 RL Roudnice nad Labem, Zimní stadion  Roudnice  Litvínov  10:7
22. ne 27.1.2019  Litvínov  Klášterec  9:4
23. so 2.2.2019  Chomutov  Litvínov  12:10
24. ne 3.2.2019  Litvínov  Děčín  21:1
25. so 9.2.2019  Chomutov  Litvínov  10:1
26. ne 17.2.2019  Litvínov  Litoměřice 10:00
27. ne 24.2.2019  Ústí nad Labem  Litvínov 11:00
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Junioři před 2 dny

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >
Junioři 15.08.2019

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Více >